Kostka brukowa

kostka_1

BEHATON

Kostka o najdłuższej historii w Polsce. Powszechnie wykorzystywana w ciągach pieszych i jezdnych w całym kraju. Swoją popularność zawdzięcza neutralnemu kształtowi i niezwykle użytecznym walorom. Dostępna w grubościach 6 cm, 8 cm (z faz i bez fazy ) i 10 cm. Kolory: szary, czerwony, grafitowy, melanż. Wymiary: 198 x 163 mm, ilość m2 w palecie: dla gr. 6 cm 8,5; dla gr. 8 cm 7,52.

kostka_2

HOLAND

Kostka o klasycznym kształcie i bardzo prosta w montażu. Daje spore możliwości tworzenia różnorakich układów. Ponadto często stanowi uzupełnienie pozostałych kształtów jako element wykończeniowy. Produkowana jest w grubościach 6 cm i 8 cm. Dostępna w kolorach szarym, czerwonym, grafitowym, melanżu. Wymiary: 200 x 100 mm, ilość m2 w palecie: dla gr. 6 cm 9,6; dla gr. 8 cm 7,68.

kostka_3

UNI STONE

Równie popularna kostka brukowa jak Holland czy Behaton. Pozwala uzyskiwać przyjemną fal na każdej posesji. Produkcja w grubościach 6 cm i 8 cm, oraz kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym i melanu. Wymiary: 225 x 112,5 mm, ilość m2 w palecie: dla gr. 6 cm 9,0; dla gr. 8 cm 7,20.

pobrane

PARKO-EKO

To forma ekologicznej kostki brukowej, która pozwala swobodnie przenikać wodzie do gleby. Dzięki odpowiednio dużej powierzchni górnej pozwala na swobodne poruszanie się po elementach chodnika bądź jezdni. Produkowana jest w grubości 8 cm, oraz kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym i melanżu.  Wymiary: 240 x 170 mm, ilość m2 w palecie: 8,16.

pobrane 1

BERGANIT

To siedem różnych kształtów pozwalających budować łagodne łuki niczym z bajki. Niezwykle ciekawe i „bogate” efekty nadaje jej wykorzystane w produkcji kruszywo granitowe oraz kwarcowe. Zastosowany kamień w procesie technologicznym został odsunięty metod wypłukiwania. Beganit występuje w grubości 6 cm i jest produkowany również w pozostałych standardowych kolorach tj. szarym, czerwonym, grafitowym i melanżu. Ilość m2 w palecie 9,0.

pobrane 2

KOŚĆ

Jedna ze składowych systemu quadro. Nowoczesna forma zbliżona kształtem do tradycyjnego Behatonu posiadająca jednak zdecydowanie większą ilość możliwości tworzenia nowych układów z pozostałymi komponentami Systemu Quadro. Produkowana w grubości 6 cm, kolorach: szarym, czerwonym, grafitowym i melanżu. Wymiary: 200 x 140 mm, ilość m2 w palecie: 7,40.

pobrane 3

DIAMENT

Jest świetnym uzupełnieniem pozostałych elementów systemu quadro. Układając go na całości powierzchni można uzyskać wiele różnorodnych kompozycji. Produkowana w grubości 6 cm i kolorach: szary, czerwonym, grafitowym i melanżu. Wymiary: 200 x 120 mm, ilość m2 w palecie: 7,60.